Objednávka

 • Áno

  Objednávam si e-book s názvom “Y nie je náš nepriateľ”.

 • Áno

  Viem, že tento e-book obdržím v elektronickom formáte PDF na svoj e-mail, hneď po zaplatení objednávky.

 • Áno

  Je mi jasné, že s týmto e-bookom dostanem okrem metodických rád aj hry vo formáte PDF na vytlačenie.

 • Áno

  Viem, že s týmto e-bookom dostanem zadarmo bonus. Pracovné listy vo formáte PDF na hravé precvičenie preberaného učiva.

 • Áno

  Viem, že ak zistím, že tento e-book nie je pre mňa to pravé orechové, môžem do 30 dní od jeho zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí.

Valika Jadroňová
učiteľka SJ
Na tento e-book som sa, ako učiteľka slovenského jazyka, veľmi tešila. Čakala som stránky nabité výbornými a motivujúcimi nápadmi, ako priblížiť, inak nudné a často aj náročné učivo slovenského jazyka deťom. E-book, samozrejme, nesklamal. Sama som sa, ako učiteľka i mama, inšpirovala skvelými nápadmi.
Veľmi oceňujem zaradenie pohybového prvku a využitie zmyslov pri jednotlivých jazykových hrách. Deti totiž bývajú usedené, nevedia sa sústrediť a práve možnosť pohybu, hry a tvorenia pri výučbe je neoceniteľná, pretože deti sa tak učia nenútene a veci sa im fixujú prirodzene a rýchlejšie. Každý rodič aj učiteľ určite ocení aj to, že Katka v e-booku ponúka nielen nápady na hravé učenie, ale aj predpripravený materiál, ktorý stačí vytlačiť, čím nám šetrí drahocenný čas. Tento e-book preto odporúčam každému, kto sa chce učiť s deťmi hravo, zábavne, tvorivo a pritom efektívne.


Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.