online konferencia

Položili ste si už niekedy otázku, čo pre vás znamená rodičovstvo? Pre mňa je to jedna veľká jazda, dobrodružstvo, ale hlavne škola. Škola trpezlivosti, láskavosti, obetavosti, manažmentu. Občas má desí tá predstava, že táto škola nikdy neskončí a že je veľmi nepredvídateľná. Nemáme k nej žiadne skriptá, manuály ani učebnice. Preto keď sa niekde objaví náznak pomoci, chniapem po tom všetkými desiatimi. Lebo vzdelávať sa treba stále, aby sme stále rástli.

Aj preto vám chcem teraz napísať o jednej skvelej akcii. Je to Online konferencia Růst společne,  ktorá vaše rodičovstvo nabalí o nové poznatky a pomôže vám zas o trošku podrásť na vašej ceste.

Konferencia sa bude konať od 11. do 15.10. Máte ale šťastie nemusíte nikde chodiť, maximálne z postele k svojmu pc, pretože sa bude konať online. 

O čom to celé bude?

Čaká vás na nej 24 prednášok prevažne od českých osobností v oblasti výchovy, psychológie a montessori pedagogiky. Ale aj zopár zahraničných prednášok preložených do čestiny, ktoré už odzneli na medzinárodnej konferencii Childhood potential.

Nie je to skvelé, že sa niečo, čo pomáha rodičom na celom svete, takto dostane aj k nám?

Ak nebudete prednášky stíhať, z akýchkoľvek dôvodov, nevadí. Prístupy k nim vám ostávajú navždy, takže si ich môžete popočúvať kedykoľvek budete mať čas. Pri uspávaní drobcov, namiesto správ v telke, alebo pri nedeľnej poobednej kávičke. Hocikedy a hocikde, hocikoľkokrát.

Program je naozaj pestrý. Od prednášok o tom ako začať s montessori, cez rovzíjanie emočnej inteligencie u detí a výchovy chlapcov, po nastavovanie hraníc s technológiami, či po hľadanie detských talentov a ich možnosti rozvíjania. Program si môžete pozrieť tu a dokonca, ak zadáte svoj email, môžete nakuknúť aj na rôzne ukážky týchto prednášok.

Ja osobne sa najviac teším na prednášky od J.Mühlfeita a K. Krůtovej, Odomykanie detského potenciálu, na Šárku Mikovú, ktorej kniha Nejsou stejné leží rozčítaná na mojom stolíku. Veronika Hurdová, mama unschoolerov a zároveň spisovateľka tam tiež bude.

Ako tak na to pozerám, som vďačná, že mi prístupy k prednáškam ostanú. Bude to nálož nových informácií.

Počas konferencie bude priestor aj na otázky od publika. Organizátori sľubujú darčeky a zľavy od partnerských obchodov a po jej skončení vám bude vystavený certifikát o jej absolvovaní.

Je toho naozaj dosť.

Ale čo je podstatné, na čo určite nezabúdajte, je to, že toto je  investícia nielen do vášho rastu, ale aj do vašich vzťahov v rodine. A to je to najdôležitejšie, čo môžete pre seba a svoje deti urobiť.

Tak čo, stretneme sa tam?

Ak vás konferencia zaujala a premýšľate nad kúpou vstupenky, budem veľmi rada, ak to spravíte cez tento affiliate link. Okrem prístupu ku konferencii získate aj dobrý pocit z toho, že ste podporili moju prácu, na tomto blogu, kde pre vás uchovávam kopu inšpirácií.

Ďakujem vám.

online konferencia
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.